«
bitcoin-1-1.jpg

Kripto para dünyasında yakından tanınan ünlü isim Mark Cuban, yatırım yaptığı altcoin projelerini yatırımcılarla paylaştı. The Problem With Jon Stewart adlı programa katılan Cuban, yatırımlarının %80’lik kısmının altcoin projelerinde olduğunu aktardı:

Şu anda yaptığım yatırımlar geleneksel işlerde değil. Shark Tank dışında yaptığım yatırımların %80’i kripto para birimleri içinde ve çevresinde. Gelecekte, bankacılık değişecek, sigorta değişecek, kitap endüstrisi değişecek.

Şu anda yatırımlarının büyük bir çoğunluğunu kripto para sektörüne yapmış olan milyarder ismin çeşitli NFT, altcoin birimi ve blockchain şirketi yatırımları bulunuyor. Bu konuda yatırımlarını gün geçtikçe arttıran Cuban, ilerleyen süreçte insanların bu alana çok daha fazla adapte olacaklarını düşünmekte.

Elinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE) gibi kripto paraları bulunduran Cuban’ın farklı projeleri de sepetinde tuttuğu biliniyor. Bu sektörün harika fırsatlar doğruabileceğini ekleyen milyarder isme göre söz konusu alana kurumsal yatırımlar da gün geçtikçe artacak.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *