«
Türkiye’nin ilk sosyal NFT projesi satışa çıkıyor

Beeing hope NFT projesi ülkemizde ekosistemi tehlikeye giren arıların kurtarılması ve daha verimli çalışacağı ortamlar oluşturulması için akşam saatlerinde satışa çıkıyor.

Türkiye’nin ve belki de dünyanın sosyal yardımlaşma temalı ilk NFT projesi tüm dünyada ses getirdi. La Petit Marseilles sponsorluğunda ve National Geographic Türkiye ortaklığında geliştirilen beeing hope NFT projesi satışa çıkıyor.

Beeing hope NFT nedir?

Seedify ve Evox Capital gibi önemli kripto para platformlarının da desteğini alan beeing hope NFT projesi ülkemizde özellikle yangınlar ile ekosistemi büyük zarar gören arıları korumayı amaçlıyor.

28 farklı sanatçıdan 10080 çalışmanın yer aldığı projede nadir, efsane, az bulunan ve standart şeklinde NFT koleksiyonları olacak. Akşam 18.00 itibariyle AVAX ağı üzerinde mint başlayacak. https://beeinghope.io/ adresinde mint edildikten sonra YetiSwap, Kalao ve Tofu NFT üzerinde satılabilecek.

Elde edilen gelirler ile arıların yaşam şansını ve verimini arttıracak Nesnelerin İnterneti projeleri, daha verimli arılar üretecek genetik çalışmalar gibi projelere aktarılacak.NFT sahibi olanların LoL Dünya Şampiyonası, sonraki NFT projelerine beyaz liste, airdrop gibi sayısız etkinliklere katılabileceği ifade ediliyor.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *