«
Sandbox-Mega-City

 The Sandbox metaverse oyunu, 13. ayında 2 milyon kullanıcıya ulaştı ve alfa sezon-2 sürümünü başlattı.

3 Mart tarihinde The Sandbox’ın resmi Twitter adresinden paylaşılan yeni sürüm, kasım ayında duyurulan alfa sezon-1 sürümünden yaklaşık 4 ay sonra geldi.

Alpha Pass biletlerinden alan kullanıcılar 1000 SAND’e kadar ödül alabilecekken, bileti alabilmek için 200’den fazla görev tamamlayarak çekiliş hakkı kazanılabiliyor.

Roblox ve Minecraft’a benzer bir oyun olan The Sandbox’ın farkı NFT’ler ve blockchain teknolojisine dayanmasıdır. Şirketin 2022 yol haritasına göre, yerel token’ı olan SAND’e ve arazi sahiplerine oy verme yetkisi vereceği merkeziyetsiz otonom organizasyonu (DAO) 2. çeyrekte piyasaya sürecek.

The Sandbox’ın şimdiye kadarki başarısının, Atari, Warner Music, The Walking Dead, Snoop Dogg ve Deadmau5 gibi büyük isimlerle uzun yıllar yaptığı anlaşmalar olduğu düşünülüyor.

Haberin henüz The Sandbox’ın yerel token’ı SAND fiyatına etkisi olmadı. Son 24 saatlik periyotta yaklaşık  %3,5‘luk değer kaybı yaşayan SAND, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda CoinMarketCap verilerine göre 3,07 dolardan işlem görüyor.

SAND, CoinMarketCap’in yaptığı listede ise en değerli 37. kripto para olarak yer alıyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *