«
social_watch-battle

Splinterlands, kart severlerin masaüstü ve cep telefonlarından oyun içi ödüller kazanımı ve ticaret yapmaları için bir platformdur. Oyun şu anda oyuncuların karakter yeteneklerini artırmak ve daha güçlü olmak için birleştirebilecekleri kartlar sunuyor. Bir oyuncunun ne kadar iyi olduğunu tanımlayan yedi istatistik vardır: Hız, zırh, mana maliyeti ve menzil, büyü ve yakın dövüş dahil olmak üzere farklı saldırı türleri.

Splinterlands, “Kıymıklar” olarak da bilinen farklı gruplara sahiptir. Her kart belirli bir gruba aittir: Ateş, Toprak, Ejderha, Ölüm, Yaşam, Su ve Nötr (paralı askerler). Splinterlands’deki diğer oyunculara göre avantaj elde etmek için birkaç Yetenek vardır.

Splinterlands, oyuncuların günlük olarak katılmaları ve ödüller kazanmaları için çeşitli oyun içi etkinlikler sunar. Görevler, sıralı oyun ve turnuvalar dahil olmak üzere çeşitli oyun biçimleri vardır. Oyuncular kart paketleri, nadirlik, sihirli iksirler ve Dark energy (oyun içi mağazadan ürün satın almak için kullanılan dijital para birimi) olan eşsiz öğeleri kazanmak için oyuna birçok farklı seviyede katılırlar. Splinterlands’deki oyuncular, seviyelerini yükseltmek, diğer oyunculara kart kiralamak veya kartlarını çeşitli kripto para birimlerine dönüştürmek için kartları birleştirebilir.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *