«
Smart Contracter’a Göre Ethereum (ETH) Fiyat Düşüşü, Alım için İyi Bir Fırsat Olabilir!

Popüler bir kripto para analisti, Ethereum (ETH) konusunda iyimser olduğunu ve diğer büyük kripto varlıklarından daha iyi performans gösterebileceğine inandığı bir altcoini paylaştı.

Smart Contracter takma adıyla tanınan analist ve trader, Ocak ayı ortasında ulaştuğu en yüksek seviyenin ardından Ethereum’un 3.000 doların biraz üzerine çıkmasının bir “fırsat” olduğunu düşünüyor.

Smart Contracter, yükseliş iddiasının, Ethereum fiyatının, dört saatlik grafikte 50-periyotluk MA dahil olmak üzere ana hareketli ortalamaların (MA) üzerinde durduğuna dayandığını söylüyor.

“Birçok insan burada yine aşırı heyecanlanıyor ama ben ETH’yi seviyorum. Tüm büyük dört saatlik hareketli ortalamaları çoktan temizlendi ve burada 50 MA’nın güzel ve temiz bir testi gibi görünüyor. Trend şu anda yukarı ve bu düşüşü bir fırsat olarak görmek gerekiyor.”

Listede yer alan diğer altcoin ise, akıllı sözleşme özellikli bir blockchain olan Avalanche (AVAX) var. Smart Contracter’a göre AVAX, Güney Kore kripto borsası Upbit’teki son listelemesinin ardından bir satışa dayandıktan sonra piyasa değeri ile diğer büyük kripto varlıklarından nispeten daha iyi performans gösterebilir.

“AVAX’in Upbit listeleme gücünü elinde tutmayı başardığını ve bu gücün gitmediğini görmek bana ‘yükseliş’ anlatımının güçlü olduğunu gösteriyor. Bence önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan ilk 10 coin olma şansı çok yüksek.”

Avalanche, yazı yazarken 90.36 dolardan işlem görüyor ve şu anda piyasa değerine göre 10. en büyük kripto varlığı. Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 145 dolardan ortalama %38 düştü. Tüm zamanların en yüksek seviyesine 2021 yılının Kasım ayında ulaşılmıştı.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *