«
shib

Shiba Inu (SHIB) fiyatı, Cuma günü kapanışında günlük Ichimoku grafiğinde “ideal ayı ichimoku kırılımını” gerçekleştirdi. SHIB, 22 Kasım 2021 tarihinden bu yana ilk defa sert bir düşüş eğilimi görecek. Şimdi kadar ayılar satış baskısında devam eden bir hareket gerçekleştirmedi. Ukrayna’daki geçici ateşkesle ilgili haberler, çok yakında olumlu bir risk algısının geri dönüşüne katkıda bulunabilir.

Shiba Inu fiyatı, yeni 2022 dip seviyeleri yaratma riskiyle karşı karşıya ve 0.00001200 dolara kadar düşebilir. Pazartesi günü, “ideal boğa ichimoku kırılması” için konumlandırılması umudu vardı. Ichimoku girişlerinin çoğu yükselişini tamamlama eşiği, önceki haftalara göre önemli ölçüde düştü, ancak boğalar yeni konumlandırmadan yararlanamadı veya isteksiz durumdaydı.

Bunun yerine, boğalar Shiba Inu fiyatının Kijun-Sen’de ve Ichimoku Bulutunun tepesinde 0.00002800 ila 0.00002850 dolar değer alanında reddedildiğini gördü. Cuma gününün kapanış seviyesi, SHIB’i Kasım 2021’den bu yana içinde bulunduğu en sert düşüş durumuna getiren ideal ayı ichimoku kırılmasını doğruladı. SHIB, 0.00001200 dolardan %161.8 Fibonacci genişlemesine çok kolay ve çok hızlı bir şekilde düşebilir.

Bununla birlikte, Ichimoku grafiğindeki düşüş eğilimine rağmen, SHIB’in Nokta ve Şekil grafiği, önceki bir uzun giriş fikrini tetiklediğinden beri hiçbir değişiklik göstermemeye devam ediyor. Bu giriş, trader’lar kaçırdıysa hala geçerlidir; bu piyasaya herhangi bir pozitif risk alma hissi geri dönmeden önce uygun bir giriş fırsatı olmaya devam ediyor.

Shiba Inu fiyatı için varsayımsal long giriş, önceki O sütunundan oluşan X’lerin üç kutulu tersine çevrilmesi üzerine bir satın alma durdurma emriydi. Bu giriş 0.00002800 dolardan tetiklendi. Giriş hala geçerli. Zararı durdurma 0,00001200 dolar ve kar hedefi 0,0004540 dolar seviyesinde yer alıyor. İşlem, risk kurulumu için 4.33:1’lik bir ödülü temsil ediyor. İki ila üç kutuluk bir son durak, girişten sonra elde edilen herhangi bir kârın korunmasına yardımcı olacaktır.

Giriş tetiklenmeden önce meme coin fiyatı 0,000014 dolar veya altına düşerse long ticaret fikri geçersiz olacaktır. Bununla birlikte, SHIB düşmeye devam ederse, giriş ve stop-loss birlikte hareket eder ancak kar hedefi aynı kalır.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *