«
ProShares-ETFinin-Isleme-Acilmasiyla-Bitcoin-63.000-Dolara-Kadar-Cikti-750x430-1.jpg

ProShares Bitcoin ETF’inin işleme açılmasıyla birlikte kripto para lideri 63.000 dolara kadar çıkmayı başardı. Gün içerisinde 63.145 doları gören BTC için olumlu havalar esmeye devam ediyor.

Bitcoin (BTC) Yatırımcısı Rekor Bekliyor!

Son günlerde Bitcoin için ardı ardına olumlu haberler gelmesiyle yatırımcıların da beklentisi artmış durumda. Bununla birlikte birçok yatırımcı BTC için artık yeni bir rekor bekliyor.

Bitcoin 19 Ekim Analiz

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle kripto para lideri 62.204 dolardan yatırımcısıyla buluşuyor. Son 24 saatte yaptığı ufak artışla 63.000 doların üstünü gören BTC için yeni bir rekor kapıda olabilir.

Hatırlayabileceğiniz üzere Bitcoin’de en son rekor bundan 6 ay öncesinde 64.863 dolar ile kırılmıştı. Bu rekora çok ufak bir mesafede olan BTC nakit akışı devam ederse bu hafta içerisinde yeni bir ATH noktası oluşturabilir. Yatırımcıları heyecanlandıran bu durum nedeniyle de şu anda HODL havası devam ediyor. Eğer Bitcoin ETF işlemlerine olan ilgi de beklendiği gibi olursa yatırımcısını iyi bir hafta bekliyor diyebiliriz.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *