1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Olağandışı Fiyat Dalgalanmalarından Etkilenen Dragoma (DMA) Yatırımcılarına Özel USDT Airdrop Programına İlişkin MEXC Duyurusu

Olağandışı Fiyat Dalgalanmalarından Etkilenen Dragoma (DMA) Yatırımcılarına Özel USDT Airdrop Programına İlişkin MEXC Duyurusu

«

MEXC, topluluğun yüksek şeffaflık standartlarını koruyarak her zaman kullanıcı korumasına öncelik verir.

Olağandışı Dragoma (DMA) fiyat dalgalanmaları göz önüne alındığında, MEXC, etkilenen DMA yatırımcılarının yararlanması için Özel bir USDT Airdrop Programı başlatmaya karar vermiştir.

7 Ağustos 2022 16.00 – 8 Ağustos 2022 04.20 (TSİ) tarihleri arasında net satın alma tutarı 0’dan fazla olmak üzere DMA alım satımı yapan kullanıcılar, bu “Özel USDT Airdrop Programı” avantajından faydalanabilecektir.

USDT airdrop’ları, MEXC kullanıcılarını korumak ve MEXC Global’de Dragoma (DMA) alım satımından kaynaklanan kayıpları en aza indirmek için MEXC Yatırımcı Koruma Fonları tarafından finanse edilmektedir.

Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

1. Toplam Özel USDT Airdrop miktarı aşağıdaki formüle göre hesaplanır:

Net DMA Satın Alma Tutarı (0’dan büyük olmalıdır) * DMA Kapanış Fiyatı 0,472 = Toplam USDT Airdrop’u

2. MEXC artık Dragoma (DMA) işlem çiftlerini listeden çıkarmıştır ve DMA için para çekme etkinleştirilmiştir. MEXC, kullanıcıların mümkün olan en kısa sürede paralarını çekmelerini şiddetle tavsiye eder.

3. Özel USDT airdropları, 8 Ağustos 2022 saat 19.00’dan (TSİ) önce kullanıcıların spot cüzdanlarına dağıtılacaktır.

 

MEXC merkezi borsa olduğu için, kullanıcılara yalnızca alım satım yapmaları için bir platform sağlar ve ikincil piyasaya müdahale etmez.

Diğer soru ve sorunlarınız için lütfen MEXC müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

 

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:
https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *