«
r5

MEXC platformunda para çekme işlemini başlattıktan sonra yanlış para çekme adresini girdiğinizi fark ettiyseniz aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  1. Eğer para çekme adresinin yanlış olduğunu para çekme onay SMS’ini veya e-postasını almadan önce fark ettiyseniz, para çekme geçmişine girerek para çekme işlemini iptal edebilir ve doğru adresi girerek yeni bir para çekme işlemi başlatabilirsiniz.
  2. Eğer para çekme onay SMS’ini veya e-postasını onayladıysanız, otomatik para çekme işlemi etkinleştirilir ve durdurulamaz. Blok zinciri adreslerinin anonimliği nedeniyle işlemler izlenemez. Yanlış adres girdiyseniz, lütfen başka yollarla adresin sahibine ulaşmayı deneyin. Varlıklarınızı kurtarmak için adresin sahibi ile doğrudan görüşmeniz gerekmektedir.
  3. Eğer paranızı başka platformlara çektiyseniz ve açıklamaları (EOS, ENU gibi) doldurmayı unutursanız, TXID adresinizi ve MEXC para çekme işleminizle ilgili bilgileri size göndererek yardımcı olabiliriz. Varlıklarınızı kurtarma konusunda yardım almak için karşı platformla iletişime geçebilirsiniz.

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *