«

VRJAM proje ekibine göre, eski VRJAM tokeninin ilk dolaşımının yüksek olması, VRJAM fiyatının kontrol edilmesinin zor olmasına neden oluyor. Bu durumu çözmek için proje ekibi ilk dolaşımı yeniden tasarlamaya karar verdi. Proje ekibinin isteği üzerine, yeni VRJAM tokeni 7 günlük bir süre boyunca kilitlenecektir. Kilitleme döneminden sonra tokenler günlük olarak çizgisel şekilde serbest bırakılacaktır (7 gün sürecek, toplamda 14 gün).

MEXC, eski VRJAM tokenini 1:1 oranında yenisiyle değiştirecektir. MEXC’de VRJAM tokenleriniz varsa, özellikle bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Lütfen Dikkat:

MEXC, VRJAM için para yatırma, çekme ve alım satımı askıya aldı.
MEXC, swap tamamlandıktan sonra yeni VRJAM tokeninin para çekme hizmetini açacaktır.
Yeni tokenler 7 gün boyunca kilitlenecektir. Kilitleme süresi sona erdiğinde MEXC, proje ekibinin isteği doğrultusunda kullanıcılara günlük olarak tokenleri dağıtacaktır.
VRJAM ekibinin resmi duyurusu: Nasıl Yapılır: $VRJAM Tokeninizi Alın

Desteğiniz için teşekkürler!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *