«
t5

MEXC, Kujira (KUJI) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve KUJI/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • KUJI/USDT Alım Satımı: 25 Ağustos 2022 18.00 (TSİ)

*Not:Değerlendirme Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen listeden çıkarılma risklerinin farkında olunuz.

 

Proje Detayları

(Bu bilgiler internet kaynaklarından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Kujira (KUJI)

Resmi Website: https://kujira.app/

Blok Gezgini (Mainnet) : https://finder.kujira.app/kaiyo-1

Twitter: https://twitter.com/TeamKujira

Telegram: https://t.me/team_kujira

Whitepaper

 

Projenin Kısa Tanıtımı

Gerçek değer yaratan projeler için, topluluk tarafından seçilen Cosmos 1. Katman platformu.

Yarı İzinli Kujira’da bir sözleşmenin başlatılması için yönetim aracılığıyla oylanması gerekir. Bu, ağın kalitesinin, sürdürülebilirliğinin ve uzun ömürlülüğünün korunmasını sağlar. Harika UX’e sahip, sıkı sıkıya bağlı bir gelir getiren ürünler merkezi. “Yetişkin DeFi” bir meme değildir.

 

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkesine bağlıdır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM


Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *