«

Sizlere daha iyi kullanıcı deneyimi sunmak için MEXC, ilk "BEP-20 Tokenleri Özel: Para Yatırma PK Yarışması"nın başladığını duyurmaktan mutluluk duyar.
Bu yeni girişimle MEXC kullanıcıları, ilgili tokenlerden yatırarak, destekledikleri projelerin MEXC Global’de listelenmesi oy verme şansına sahip olurlar.

Teknik düzenlemeler tamamlandıktan ve para yatırma miktarları minumum likidite gereksinimleri karşılandığında, yarışma kriterlerini karşılayıp birinci olan proje MEXC Global’de listelenecektir.

27 Ekim 2022 15.00 (TSİ) İtibariyle Durum Güncellemesi

**Yasadışı toplu kayıtlı hesaplar kullanılarak yapılan para yatırma işlemleri bu durum güncellemesinden kaldırılmıştır. MEXC, nihai sonuçların nihai para yatırma doğrulamasını gözden geçirecektir. Bu sebeple aşağıda gösterilen veriler %100 doğru olarak kabul edilmemelidir.

Projeler:

Binamon (BMON), Dark Energy Crystals (DEC), Vemate (VMT)

Gözlem Dönemi:

27 Ekim 2022 12.00 – 28 Ekim 2022 12.00 (TSİ)

Sonuçların Açıklanması:

28 Ekim 2022 16.00 (TSİ)

3.000 MX Para Yatırma Hediyesi:

Kazanan projeye oy vermiş olan kullanıcılar, para yatırma tutarlarının, tüm oy verenlerin toplam para yatırma miktarına olan oranına göre 3.000 MX hediyeyi paylaşacaktır.

Hüküm ve Koşullar:

Kullanıcılar, 27 Ekim 2022 12.00’de (TSİ) başlayan gözlem süresi boyunca MEXC’ye BMON, DEC ve VMT yatırabilirler.
En çok para yatıran kullanıcı sayısına sahip proje yarışmanın kazananı sayılacaktır. Tek bir MEXC hesabından yatırılan tüm tutarlar tek 1 kullanıcı olarak sayılacaktır. Nihai sonuçlara yalnızca doğal yatırma işlemleri dahil edilecektir.
Kazanan proje için gözlem süresi boyunca en az 200 kullanıcının para yatırmış olması gerekmektedir. Her kullanıcının uygun sayılması için ilgili proje tokenlerinden en az 5 USDT yatırması gerekir.
Topluluk üyelerinin MEXC cüzdan adreslerini talep eden ve kullanıcılar adına para yatıran projeler derhal diskalifiye edilecektir.
MX ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 11 iş günü içinde dağıtılacaktır. Tüm MX ödülleri ikincil piyasadan geri getirilecek.
MEXC Global, hileli davranış gösteren ve yasadışı olarak toplu kayıtlı hesaplar kullanan kullanıcıların para yatırma işlemini diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
MEXC Global, bu yarışmayı ve uygunluk koşullarını iptal etmek, uzatmak, sona erdirmek veya askıya almak dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, önceden bildirimde bulunmaksızın bu hüküm ve koşulları belirleme ve/veya değiştirme veya düzenleme hakkını herhangi bir zamanda tamamen ve mutlak takdirine bağlı olarak saklı tutar. Tüm katılımcılar bu değişikliklere bağlı olacaktır.

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler internetten alınmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

1.

Proje Adı: Binamon (BMON)

Resmi Web Sitesi: https://binamon.org/

Maksimum Arz: 228.623.095,806727 BMON

Blok Gezgini (BEP-20): https://bscscan.com/token/0x08ba0619b1e7a582e0bce5bbe9843322c954c340

Telegram:https://t.me/binamon

Twitter: https://twitter.com/binamonok

Whitepaper:https://docs.binamon.org/

Proje Tanıtımı:

Binamon, milyonlarca insanın NFT ve blok zinciri tabanlı oyun dünyasına kolay, yaratıcı ve eğlenceli bir şekilde katılmasına olanak tanıyan Binance Akıllı Zincirinde (BSC) yaşayan Dijital Canavarların eksiksiz bir meta evrenidir.

2.

Proje Adı: Dark Energy Crystals (DEC)

Resmi Web Sitesi: https://splinterlands.com/

Maksimum Arz: 1.000.000.000.000 DEC

Blok Gezgini (BEP-20): https://bscscan.com/token/0xe9d7023f2132d55cbd4ee1f78273cb7a3e74f10a

Twitter: https://twitter.com/splinterlands

Telegram: https://t.me/splinterlandsHQ

Discord:https://discord.com/invite/splinterlands

Proje Tanıtımı:

Dark Energy Crystals, Splinterlands için oyun içi para birimi tokenidir.

3.

Proje Adı: Vemate (VMT)

Resmi Web Sitesi: https://vemate.com/

Maksimum Arz: 150.000.000 VMT

Blok Gezgini (BEP-20):https://bscscan.com/token/0xe615c5e7219f9801c3b75bc76e45a4dab3c38e51

Twitter: https://twitter.com/Vemate_Official

Telegram: https://t.me/vemateofficial

Discord: https://discord.com/invite/aYBZuNJa9w

Medium: https://vemate.medium.com/

Proje Tanıtımı:

Vemate, alım satım analiz araçları, piyasa bilgileri, kesirli ve tokenize NFT alım satımının yanı sıra tek tam entegre Crypto – NFT köprüleme piyasası sağlayan piyasadaki en çok yönlü ve dinamik uygulamadır.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *