«
1440x810_cmsv2_651c8749-078c-51c0-b940-27487692782a-6385514-1

Mike McGlone’dan sevindiren Bitcoin tahmini

Daha önce piyasa değeri ile en büyük kripto para olan BTC’de kritik seviyeleri öngörmüş isim olan Bloomberg analisti Mike McGlone, ciddi bir düşüş baskısı yaşanmasına rağmen Bitcoin’in bu yıl 30.000 doların çok altına düşeceğini düşünmüyor ve BTC’nin 100.000 dolara ulaşma yolunda olduğunu belirtiyor. Analist, ayrıca, Bitcoin’in küresel dijital rezerv varlığı olma yolunda olduğunu söylüyor.

Bitcoin'de Kritik Anlar: 3 Analist, Bu Seviyeleri Bekliyor!

Mevcut durumda kripto para piyasalarında spekülasyonun oldukça fazla olduğunu düşünen uzman isim, geçtiğimiz günlerde Dogecoin gibi meme kripto para birimlerinin parlaması için BTC gibi büyük kripto paraların düşüş yaşaması gerektiğini öne sürdü. Öte yandan, uzman, Bitcoin’in hala fiyat keşif sürecinde olduğunu söylüyor. BTC’nin şimdilik yatırımcıların portföylerinde önemli bir rol oynamadığını, ancak benimsenmesinin hızlandığını söylüyor.

BTC fiyatındaki son durum nedir?

Bazı günler, kripto piyasaları yükselirken bile neşe bulmayı zorlaştırıyor. Bununla birlikte, Rusya ile Ukrayna arasındaki savaşın patlak vermesinden bu yana yaşanan kayıplar büyük ölçüde toparlandı ve piyasalar günlük olarak genel olarak yeşilde. Daha önce pek çok kez olduğu gibi, Bitcoin, piyasa değeri ile lider kripto para biriminin hisse ağırlığıyla başı çekiyor. Bitcoin (BTC), geçen hafta Çarşamba gününden bu yana ilk kez 39.000 doların üzerine çıkarak, esasen çatışmanın patlak vermesinden önceki seviyelere geri döndü. Yazım sırasında 39.300 dolardan işlem gören Bitcoin, günlük bazda yüzde 2.63 arttı.

Gözler Bu 6 Bitcoin Grafiğinde Olmalı!

Bu arada, düzenleyici çerçeveler etrafında da belirli bir durum olmadı.  Kripto Varlıklarda Piyasalar (MiCA) kripto para düzenleyici çerçevesini hazırlamaktan sorumlu Avrupa Birliği (AB) milletvekili Stefan Berger, Avrupa Parlamentosu’nun paket üzerinde merakla beklenen bir oylamayı ertelediğini duyurdu. Bitcoin ağını destekleyen konsensüs algoritması olan Proof-of-Work’ü (PoW) yasaklayan bir hüküm, MiCA’nın son taslak versiyonuna girmişti.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *