«
650x344-son-dakika-abd-baskani-joe-biden-talimat-verdi-avrupaya-ek-kuvvet-gonderilecek-1645821974577

Galaxy Digital’in CEO’su, kriptonun finans sektörünü değiştireceğine inancı tam. Piyasayı takip eden ve yatırımı bulunan Mike Novogratz, son olarak ABD’nin kararnamesini ele aldı.

“Biden’ın kararı, ABD’yi dijital varlık alanında küresel lider haline getirebilir” yorumunu yaptı. Kripto para endüstrisinin önde gelen destekçisi Michael Novogratz, sektöre karşı duruşunu yineledi. Novogratz, dijital varlıkların dünyayı yeniden şekillendireceğine inanıyor. Ayrıca Biden’ın kripto paralarla ilgili kararnamesinin sektörü olumlu etkileyeceğini öngördü.
Joe Biden’ın kararı sonrası ABD lider ülke olabilir
Bitcoin ve altcoinler son zamanlarda çok iyi performans göstermese de Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, sektörde oldukça iyimser. En son Twitter gönderisinde, kripto ve Blockchain teknolojisinin dünyayı değiştireceğini tahmin etti.

Aslında Novogratz bu tür bir şeyi ilk kez söylemiyor. Geçen yıl, dijital varlıkların finansal ağın geleceğini temsil ettiğini savundu. Pandemi sırasında devasa miktarlarda para basan merkez bankalarını eleştirdi. Şu an eleştirisinde haklı çıktı ve enflasyon tüm dünyada fırladı.

Galaxy Digital’in CEO’su, Joe Biden’ın kripto para birimleriyle ilgili yürütme emrine de değindi. Yönergeyi, ABD’nin dijital varlık evreninde küresel lider haline gelmesi için bir fırsat yaratabilecek “yönetim tarafından memnuniyetle karşılanan bir katılım” olarak nitelendirdi.

2021’in sonunda, Galaxy Digital’in patronu, Fed Başkanı Jerome Powell’ın kripto para birimi endüstrisini yavaşlatabileceğini belirtti. Novogratz, ikincisinin ABD’nin siyasi ve ekonomik gerçekliğini anlamada başarısız olduğuna inanıyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *