«
9999l.jpg

MEXC, Erugo World Coin (EWC) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve EWC/USDT paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • EWC/USDT Alım Satımı: 26 Nisan 2022 06.00 (TSİ)

*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

MEXC Kayıt Linki: https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Erugo World Coin (EWC)

Toplam Arz: 20.000.000 EWC

Resmi Website: http://www.erugocoin.com/

Blok Gezgini(ERC-20):

https://etherscan.io/token/0xcd74cf66c43e45abd5703f3642f73d0675d6aff7

Telegram: https://t.me/erugo_offi

Twitter: https://twitter.com/ErugoWorldCoin

Whitepaper

Kısa Tanıtım

Erugo World Coin (bundan böyle EWC olarak anılacaktır), gerçek ekonomi sistemini ‘Erugo World’ sanal gerçeklik Metaverse platformuna bağlamayı amaçlamaktadır. Biz Erugo ekibi, Metaverse’in gerçek tamamlanmasının sanal dünyanın ötesindeki gerçek dünyayla doğrudan bağlantılı olması gerektiğini düşündük. Bu tamamlama ile ilgili en büyük sorun, gerçekte sanal dünyadaki varlıkların güvenilirliğinin güvence altına alınamamasıdır. Şimdiye kadar Metaverse olduğunu iddia eden birçok servis oldu ancak bunda başarılı olan hiçbir servis olmadı. Dijital bir tabandaki sanal varlıklar, orijinalinden farklı olmayan kopyalar oluşturmakta serbesttir. Bu şekilde üretilen kopyalar piyasada aşırı enflasyona veya deflasyona neden olarak hizmetin aksamasına neden oluyordu. Ekibimiz buna dikkat etti ve çözümü inceledi ve yanıt, bir blockchain kripto para birimi olan EWC’yi kullanmaktı. EWC, kullanıcıların Metaverse “Erugo World”de deneyimledikleri ekonomik faaliyetleri gerçek dünyada deneyimlemelerine yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır. EWC, kullanıcıların varlıklarının Erugo World ile gerçeklik arasında gidip gelmesini sağlar. EWC bir tür geçiştir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *