«
806x378-luna-coin-yukselecek-mi-dusecek-mi-terra-luna-coine-ne-oldu-neden-dusuyor-119-dolardan-069-dolara-geriledi-1652280015430

Luna’dan sonra altcoinlere güvensizlik artmıştı. Mayıs ayında yaşanılan çöküş sonrasında bireysel olarak alımların azaldığı görülmüştü. Bitcoin ve Ethereum haricinde altcoinler biraz duraksamıştı. İlk 10 ya da ilk 50 dışında yer alan varlıklara talep biraz daha düşmüştü. Ancak bu puslu hava bu hafta biraz daha dağıldı.

Yatırımcıların sevdiği ve istediği bir altcoin ise yeni haftaya bomba gibi başladı. Geçen hafta ağ tıkanıklığı ve durdurulması gibi problemleri yaşayan Solana, korkutmadı desek yanlış olur. Daha öncesinde de ağ tıkanıklığı yaşasa da bu sefer duraksaması fiyatı bir hayli olumsuz etkilemişti.

Şimdi ise haftaya Bitcoin ile beraber iyi başlangıç yaptı. Hatta yükselişi son 24 saat içinde lider varlığı bile geride bıraktı. Altcoin dediğimizde aklımıza gelen birkaç varlıktan biri olan SOL, yeniden küllerinden doğabilir. Peki çıkış yeni hedefleri tetikleyebilir mi?

Analist, Solana için hedefini belirledi

6 Haziran Pazartesi günü, Solana blok zincirinin yerel tokeni olan SOL, son 24 saatlik dönemde %12’nin üzerinde artış göstererek 44 doların üzerinde işlem görüyor. Kripto analisti ise altcoinden daha sert bir şekilde ralli yapmasını bekliyor. Analist,

“Beş günlük SOL/USD fiyat grafiğinde görebileceğiniz gibi, Coinbase’de SOL, 4 Haziran’da 35.91$’a kadar düştü. Şu anda SOL yaklaşık olarak 44 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatlik dönemde %12’iden fazla arttı. Daha fazla artış varlığın 58 ile 60 dolara giden yolcuğunu başlatabilir.”

Solana coin grafik

Majör altcoinler listesinde önemli bir yer edinen Solana, ilk 10 içinde kalmayı başarabildi. Kriz anında bile sakinliğini koruyan varlık yeni haftaya iyi bir başlangıç yaptı. Solana coin grafik, şu an pozitif bir görünüm oluşturdu.

1 Solana kaç dolar? 

Solana, son 24 saat içinde 39$-45$ dolar aralığında bir işleme sahip. 1 gün içinde en düşük 39 doları görürken şimdi 45 dolara yakın fiyatlanıyor.

1 Solana kaç TL?

1 Solana’nın TL olarak değeri ise 735 liranın üzerinde. Gün içi en düşük ise 640 lirayı gördü.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *