«
pic805b391bbc402edcfc1f524190e97c7f

Son günlerin en çok konuşulan varlıklarından biri de Fantom oldu. Yükselişiyle değil, yaptığı düşüşle gündemde yer aldı. Fantom fiyat tahmini için yatırımcıları ise endişe kapladı. FTM, anlamlı bir fiyat hareketi olmaksızın yana doğru hareket ettiği için hafta sonları dalgalanıyor. Mevcut fiyat hareketi, satıcıların bitkin göründüğünü ve biraz destek aradıklarını gösteriyor. 

Fantom, piyasa değerine göre 29. en büyük kripto para birimi.  Projeyi eşsiz kılan ise çok çekici bir teknolojiden ve büyüyen bir ekosisteme sahip olması.

Fantom fiyat tahmini

Günlük grafikte FTM fiyatı, daha düşük hacimlerle uzun vadeli destek seviyesinin yakınında geziniyor. FTM, Ocak ayının en yüksek seviyesi olan 3.37$’dan yaklaşık %65 düştü.

FTM fiyatı, 28 Ekim’de yapılan 3,48$’lık rekor seviyeden geri çekildiğinde geçmişte %45’lik bir sıçrama kaydettiği için mevcut seviyelerden geri sıçrayabilir. Ancak ne zaman yapacağı merak konusu. Fantom fiyat tahmini için böyle bir beklenti var.

Aynı doğrultuda, FTM fiyatları, daha yükseğe çıkmak için azalan trend çizgisini kırmaya çalışan birçok ters engelle karşılaşacak.

Sürekli bir satın alma baskısı, 2,0 dolar hedefiyle düşüş eğilimi gösteren çizginin üzerinde kapanmaya çalışacak. Ardından, piyasa yatırımcılarıyla birlikte, 2,50 dolarlık yatay direnç çizgisini kırmayı isteyecektir.

Flip tarafında, 1.20 doların altında bir günlük kapanış, varlıkta yeni bir satış turunu tetikleyecektir. Ortalamanın üzerinde bir hacimle yatırımcılar 22 Eylül’ün en düşük seviyelerini 0.97 dolardan tekrar ziyaret edebilirler. Fantom fiyat tahmini için teknik gösterler neler söylüyor?

Teknik göstergeler

RSI: Günlük Göreceli Güç Endeksi, 23 Şubat’tan bu yana yükseliş farklılığı yaratıyor ve bu da fiyatta kısa vadeli bir geri dönüşe neden olabilir.

MACD: Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı, 24 Ocak’tan itibaren orta çizginin altında negatif bir önyargıyla işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *