1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Fan Token Özel: Lazio Fan Token (LAZIO), Porto Fan Token (PORTO) ve Santos Fan Token (SANTOS) Projelerini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

Fan Token Özel: Lazio Fan Token (LAZIO), Porto Fan Token (PORTO) ve Santos Fan Token (SANTOS) Projelerini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

«

MEXC, Lazio Fan Token (LAZIO), Porto Fan Token (PORTO) ve Santos Fan Token (SANTOS) projelerini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve LAZIO/USDT, PORTO/USDT ve SANTOS/USDT işlem çiftlerini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • LAZIO/USDT Alım Satımı: 10 Ağustos 17.00 (TSİ)
  • PORTO/USDT Alım Satımı: 11 Ağustos 07.00 (TSİ)
  • SANTOS/USDT Alım Satımı: 11 Ağustos 09.00 (TSİ)

*Not: Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

 

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

1.

Proje Adı: Lazio Fan Token (LAZIO)

Toplam Arz: 40.000.000 LAZIO

Resmi Web Sitesi:  https://www.sslazio.it/en

Blok Gezgini (BEP-20):

https://bscscan.com/token/0x77d547256a2cd95f32f67ae0313e450ac200648d

Twitter: https://twitter.com/OfficialSSLazio

Whitepaper

 

Projenin Kısa Tanıtımı

Lazio Taraftar Tokeni, tüm S.S. Lazio taraftarları için taraftarlık deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 fayda tokenidir. Token, S.S. Lazio taraftarlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonlara sahip olma, NFT satın alma ve taraftar ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma gücü veriyor.

 

2.

Proje Adı: Porto Fan Token (PORTO)

Toplam Arz: 40.000.000 PORTO

Resmi Web Sitesi: https://www.fcporto.pt/

Blok Gezgini (BEP-20):

https://www.bscscan.com/token/0x49f2145d6366099e13B10FbF80646C0F377eE7f6

Twitter: https://twitter.com/fcporto

Whitepaper

 

Projenin Kısa Tanıtımı

Porto Fan Token (PORTO), tüm FC Porto taraftarları için taraftarlık deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program tokenidir. Token, FC Porto taraftarlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonları avlama, NFT satın alma ve taraftar ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma gücü veriyor.

 

3.

Proje Adı: Santos Fan Token (SANTOS)

Toplam Arz: 40.000.000 SANTOS

Resmi Web Sitesi: https://www.santosfc.com.br/

Blok Gezgini (BEP-20):

https://bscscan.com/token/0xA64455a4553C9034236734FadDAddbb64aCE4Cc7

Twitter: https://twitter.com/SantosFC

Whitepaper

 

Projenin Kısa Tanıtımı

Santos Fan Token (SANTOS), tüm Santos FC taraftarları için taraftarlık deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış bir BEP-20 yardımcı program tokenidir. Token, Santos FC taraftarlarına takım oylama anketlerine katılma, dijital koleksiyonları avlama, NFT satın alma ve taraftar ödülleri veya harika deneyimlerle bağlantılı oyunlaştırma özelliklerinin keyfini çıkarma gücü veriyor.

 

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:
https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *