«
En Yükselişte Olan Coinler Hangileri

Aktif kripto piyasaları, Çin’in geçen hafta kripto para birimi satın alma yasağını takiben bir belirsizlik atmosferine daldı. Piyasalar olumsuz tepki vermese de tedbirin etkisi de gözden kaçmadı.Çin FUD (kötü bir iş ortamını belirtmek için kullanılan korku, şüphe ve belirsizliğin kısaltması) başarısız olurken, bazı kriptolar yükselmeye başlıyor.

Bitcoin fiyatı 100 günlük hareketli ortalamanın (41.002 $) üzerine çıkarak balinaların agresif bir şekilde bu seviyeyi savunmaya çalıştığını gösteriyor.Öte yandan, balinaların 52.920 dolara açmak için piyasayı 48.843 dolarlık genel direncin üzerinde tutması gerekecektir. En yükselişte olan coinler hangileri.Yükselen bir diğer kripto para birimi, yükselen bir kanal modeli içinde işlem gören Avalanche (AVAX)’dir.

AVAX/USDT çifti şimdi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 79.80$’ı yeniden test etmeye çalışabilir. Bu taban, kripto paranın fiyatı için anahtar olabilir, çünkü üzerinde bir kırılma yükseliş trendinin yeniden başladığını gösterebilir. Tersine, fiyat mevcut seviyenin veya genel direncin üzerine çıkarsa ve 60.04 doların altına düşerse, daha derin bir düzeltmenin başlangıcını önerecektir.

Crypto Algorand (ALGO), yükselişte olan bir diğeridir. Düşüş trendi çizgisinin üzerinde fiyatı sürdürür ve sürdürürse, düşüş trendi çizgisinin sona erdiği söylenebilir. ALGO/USDT çifti 2,15 dolara ve ardından 2,55 dolara kadar çıkabilir.Bunun yerine, fiyat 1.84 doların altına düşerse parite 1.51 dolara düşebilir. Balinalar bu desteği savunursa, parite birkaç gün için 1.84 ile 1.51 dolar arasında kalabilir.

Kaynak : www.coinminingtr.com

 

 

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *