«
632x314-spor-haberi-2022-dunya-kupasinin-yuzu-david-beckham-iste-alacagi-ucret-1635082155826

İngiliz eski futbolcu David Beckham, açık kaynaklı blockchain DigitalBits’in küresel marka elçisi oldu.

DigitalBits24 Mart tarihinde yayınladığı basın bülteninde David Beckham’ın küresel marka elçisi olduğunu duyurdu. DijitalBits’in küresel marka elçisi olarak blockchainNFT ve metaverse dünyasına adım atan BeckhamDigitalBits’in blockchain kullanımının dünya çapındaki tüketicilere, markalara ve diğer kuruluşlara yayılmasına yardımcı olacak. Beckham ayrıca DigitalBits blokchain’inde oluşturulacak bir dizi NFT ve diğer blockchain tabanlı dijital varlıkları piyasaya sürecek.

Açıklamada dünya çapında 138 milyon dijital takipçisi olduğuna yer verilen David Beckham, DijitalBits’in küresel marka elçisi olarak atanması ile ilgili;

Her zaman dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımla bağlantı kurmanın yeni yollarını bulmaya istekliyim. DigitalBits ekibiyle konuştuğum an, bunun hayranlarıma çevrim içi ortamda yeni deneyimler yaratmak için büyük bir fırsat olduğunu anladım. Her zaman en iyi ekiplerle çalışmaktan gurur duydum. Gelecekte NFT koleksiyonlarım ve daha fazla yenilik üzerinde çalışacağım için çok heyecanlıyım.

açıklamalarında bulundu.

DigitalBits blockchain’in kurucusu Al Burgio, David Beckham’ı global marka elçisi olarak görmekten mutluluk duyduklarını ve onunla çalışmak için sabırsızlandıklarını dile getirdi.

David Beckham’ı DigitalBits global marka elçisi olarak ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Blockchain teknolojisinin dönüştürücü gücünü ana akım kitlelere ulaştırmak ve dünyanın dört bir yanındaki insanların gerçek potansiyeli anlamalarına yardımcı olmak için Beckham ile çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Son günlerde, borsalar başta olmak üzeri kripto şirketleri, hizmetlerinin farkındalığını artırmak amacıyla sözcü ve elçi olarak profesyonel sporcular ile anlaşma imzalıyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *