«
og-cme-group-fb

Kripto dünyasında şirketlerin yeni bir ürün çıkartmadığı tek bir gün yok desek sanıyoruz ki abartmış olmayız. Kripto borsaları başta olmak üzere sektördeki yoğun rekabet, şirketleri sürekli bir gelişim halinde olmaya itiyor. Son olarak kısa bir süre önce Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerini başlatan CME Group, yakın zamanda ürünlerini Solana (SOL) ve Cardano (ADA) ile genişletebilir.

CME Group, SOL ve ADA için Vadeli İşlemleri Sunabilir

Bir CME Group yöneticisinin yaptığı açıklamaya göre, şirket yakın zamanda Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Chicago Ticaret Borsası’nda vadeli işlem sözleşmeleri sunabilir.

CME’de hisse senedi ve kripto para birimi ürünleri direktörü olan Payal Shah, CryptoCompare’in Londra’daki Dijital Varlık Zirvesi’ndeki konuşmasında, CME’nin altcoinler için vadeli işlemler ve diğer türev ürünler sunmayı düşünüp düşünmediği sorusuna, “Buna bakıyorufz” dedi:

“İlk ikisi dışında kalan her şey için çok sayıda müşteri talebi alıyoruz: Solana, Cardano.”

Solana, özellikle 2021 sonu ve 2022’nin başında çok fazla büyüme yaşadı. 2021’de en iyi performans gösteren kript olan Solana, yılın başında 1.84 dolardan 15 Aralık’a kadar 178.26 dolara yükselmeyi başardı.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *