«
bitcoin-ban-stop-Depositphotos_182102372_xl-2015-scaled-1

“Şu anki düşüş, boğa koşusundan kaynaklanan aşırı ısınmış bir piyasasın sonucu”

Charles Hoskinson’a göre, kripto piyasaları ideal olarak borsaya karşı döngüsel çalışmalı. Yani borsalar düştüğünde kripto yükselmeli ve bunun tersi de geçerli. Ancak olan bu değil, çünkü hem borsa hem de kripto para birimleri düşüş eğiliminde görünüyor. Bu, onun görüşüne göre pek bir anlam ifade etmiyor. Bunun, kurumsal eşleşmelerle birlikte geçen yılki boğa koşusundan kaynaklanan aşırı ısınan bir piyasasının sonucu olduğunu düşünüyor. Charles Hoskinson, piyasaların enflasyon açısından zor durumda olduğu sorusu için şunları söylüyor:

Zor bir hayat. Paranızı ABD Doları olarak tutarsınız ve %20 kaybedersiniz. %7 diyorlar ama gerçekten %20.

Cardano mucidi: Kripto kışında yalnızca gerçek inananlar kalır

Charles Hoskinson, kripto kışının iyi projeler için daha iyi olup olmadığını sorusuna, “Evet! Çünkü aya sahip değilsiniz çocuklar,” diye cevap veriyor. Cardano kurucusu, kripto yazı veya ilkbaharında, inanılmaz derecede yüksek maaşlar ve “çılgın değerli varlıklar” olduğunu, aynı zamanda çok fazla gürültü de bulunduğunu söylüyor.

Cardano

Hoskinson, kripto kışında kalan tek kişinin inananlar olduğunu, çünkü felsefi nedenlerle ve projeler inşa etmek için orada olduklarını belirtiyor. Cardano mucidi, parayı kovalayan ‘ay çocukları’ ortalıkta olmadığı için, paradan daha büyük şeylerle motive olan topluluk ve gerçek insanlar için yer olduğunu söylüyor:

Kripto yazları ve baharlarıyla birlikte gelen olumsuzluk ve toksisite, iyi insanları işe almayı zorlaştırıyor. 250 dolarlık Bitcoin’den keyif aldım, 20.000 dolarlık Bitcoin’den, 64.000 dolarlık Bitcoin’den nefret ettim.

Atala Prism, Cardano (ADA)’ya nasıl değer katıyor?

Charles Hoskinson, Atala Prism’in Cardano’ya üç şekilde değer kattığını söylüyor:

İlk olarak, kullanıcı edinimi ile değer katıyor. İkincisi, uyumun olduğu ve düzenlenmiş faaliyetlere yol açan bir kimlik sistemi oluşturmaya yardımcı oluyor. Üçüncüsü ise, Atala Prism, düzenlenmiş Dapp’lerde yardımcı oluyor.

Charles Hoskinson, kimliğin tüm kredi ilişkileri için anahtar olduğuna ve dolayısıyla bu yönde daha fazla çaba gösterilmesi gerektiğine inanıyor.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *