«
kripto-borsasi-coinbase-nasdaqta-halka-acilacak.jpg

Coinbase, ticaret listesine yarım düzineden fazla altcoin ekleyerek kripto ayak izini genişletmeye devam ediyor.

Önde gelen kripto para birimi borsası Coinbase sürpriz bir listelemenin ardından trade listesine yarım düzineden fazla altcoin ekleyerek, kripto nüfuz alanını genişletmeye devam ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli kripto para borsası, gerekli likidite koşulları karşılandığında düşük sermayeli 7 yeni kripto varlığının Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacağını duyurdu.

  • 1 Aergo (AERGO)
  • 2 Golem (GLM)
  • 3 Synapse (SYN)
  • 4 Status Network (SNT)
  • 5 Ethernity Chain (ERN)
  • 6 Aioz Network (AIOZ)
  • 7 Highstreet (HIGH)

Aergo (AERGO)

Coinbase’in eklediği en son altcoin sepetinde ilk sırada, iş verimliliği ve BT geliştiricileri için özel olarak tasarlanmış açık kaynaklı bir hibrit blok zinciri olan Aergo (AERGO) bulunuyor.

Coinbase’in listeleme haberinden sonra, Aergo’nun fiyatı trendi takiben bir düzeltme yaşamadan önce, bugün 0.19 dolar gibi düşük bir seviyeden 0.28 dolara kadar yükseldi. AERGO yazım sırasında ise gün içinde yaklaşık yüzde 40’lık bir artışla 0.26 dolardan işlem görüyor.

Golem (GLM)

Coinbase’in bu altcoin listeleme paketinde bulunan ve artış gösteren altcoin’ler arasında ayrıca, ek bilgi işlem gücüne ihtiyaç duyan kullanıcılara bu hizmeti sağlayan kaynak paylaşımlı Golem (GLM) de bulunuyor.

Projenin web sitesine göre Golem ağı, kullanıcıları “esnek” ve açık kaynaklı bir platform aracılığıyla birbirine bağlamayı amaçlayan açık erişimli ve sansüre dayanıklı bir protokoldür.

Golem haber sonrası başlangıçta yüzde 22.7 değer kazandı ve 0,44 dolardan 0,54 dolara kadar yükseldi. Hafif bir düzeltme yaşamasına rağmen GLM hala yüzde 12’nin üzerinde bir artışla 0,50 dolar seviyesinde bulunuyor.

Synapse (SYN)

Altcoin listeleme paketinde üçüncü sırada bulunan zincirler arası bir köprü olan Synapse (SYN) de destek duyurusuna yanıt olarak yüzde 11’in üzerinde yükseldi ve 1,95 dolardan 2,17 dolara yükseldi.

Status Network (SNT)

Kullanıcılara güvenli bir mesajlaşma uygulaması, bir Web3 tarayıcısı ve bir kripto cüzdanı sunan Status Network (SNT) de Coinbase’den de onay aldı.

Status Network de haber sonrası geçtiğimiz gün yukarı yönlü bir fiyat hareketi yaşadı, başlangıçtaki seviyesi olan 0.055 dolardan 0.061 dolara ulaşan SNY yaklaşık yüzde 11 yükseldi ve ardından yazım sırasındaki değeri olan 0,58 dolara geriledi.

Ethernity Chain (ERN)

Coinbase tarafından listelenen bir diğer altcoin ise, non-fungible token (NFT) meraklılarına kimliği doğrulanmış ve tam lisanslı dijital trading kartlarına erişim sağlayan Ethernity Chain (ERN). Platformun teklifleri arasında NBA Hall of Famer Shaquille O’Neal ve NFL oyun kurucu Dak Prescott yer alıyor.

Coinbase desteğine altcoin sepetindeki diğer kripto para birimlerinden daha farklı bir tepki gösteren Ethernity Chain, listeleme sonrası yüzde 11,7 düşüşle 5,73 dolardan 5,06 dolara kadar geriledi. Düşüşü burada bitmeyen kripto para birimi yazım sırasında yine kırmızılar içerisinde ve 4,96 dolardan işlem görüyor.

Aioz Network (AIOZ)

Coinbase platformuna da eklenen altıncı altcoin olan Aioz Network (AIOZ), maliyetleri düşürürken bant genişliğini dağıtan bir içerik dağıtım ağıdır.

Geçen gün, Ethernity Chain yüzde 11,7 düşüşle 5,73 dolardan 5,06 dolara düştü.

Aioz Network (AIOZ)

Maliyetleri düşürürken bant genişliğini dağıtan bir içerik dağıtım ağı olan Aioz Network (AIOZ) de Coinbase’in platformuna eklenen yeni kripto para birimleri arasında yer alıyordu.

Projenin web sitesi, Aoiz Network’ün; Ethereum ve Cosmos blok zincirleriyle tamamen birlikte çalışabileceğini ve anında kesinlik ve düşük işlem ücretleri sağlayabildiğini belirtiyor.

Aioz Network, Coinbase duyurusunun ardından başlangıçta yüzde 38,4 artışla 0,13 dolardan 0,18 doların üzerine fırladı. Hafif bir düzeltme yaşayan AIOZ şu anda günde yüzde 29,25’lik bir artışla 0.17 dolardan işlem görüyor.

Highstreet (HIGH)

Coinbase’in altcoin listesi, sanal gayrimenkul ve otantik, sınırlı sayıda ürünler satan bir çevrim içi mağaza sunan bir açık dünya metaverse oyunu Highstreet (HIGH) ile sona eriyor.

Highstreet’in fiyatı başlangıçta 4,28 dolardan 3,63 dolara %15,2 oranında düştü, ancak o zamandan beri kayıplarının bir kısmını geri aldı ve şu anda 3,71 dolardan işlem görüyor.

Bu arada, kripto kralı Bitcoin son 24 saatte yüzde 2.24 artışla 38.724, Ethereum (ETH) ise yaklaşık yüzde 4 artışla 2.571 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *