«
algorbaslik (1)

Popüler altcoin Algorand (ALGO), son performansı önemli başarılar kaydediyor. Algorand beklenmedik bir şekilde Ethereum, Solana ve Cardano gibi diğer popüler blok zinciri projelerine rakip olabilecek bir ağ haline geldi. Son istatistikler, Algorand’ın popüler ağların önüne geçme potansiyelinin olduğunu gösteriyor. Çünkü projenin arkasındaki ekip, performansı artırmada etkili olan önemli yükseltmeleri yayınlama konusunda tutarlıydı.

Algorand muazzam performansı

Algorand‘ın ana ağ geliştirme portalındaki verilere göre, ağ son yedi gün içerisinde 11,44 milyon işlem tamamlayarak günlük ortalama 1,63 milyon işlem gerçekleştirdi. Altcoin, saniyede en az 19 işlemi tamamlama yeteneği nedeniyle bu başarıya ulaştı. Bu da ağı kripto para endüstrisindeki en hızlılardan biri haline getirdi.

Son yıllarda, ağın olağanüstü performansı, inşa edilecek uygun bir platform olarak blockchaini seçmek için çok sayıda geliştiriciyi ve kripto projeyi cezbetti. Yazım sırasında şu anda Algorand’ı geliştiren ve uygun maliyetli, hızlı ve her zaman kullanılabilir olduğu için ağa sürekli olarak güvenen 11.000’den fazla geliştirici yer alıyor. Son üç yılda altcoin, hem geliştiricilerin hem de yatırımcıların kripto paranın benimsenmesine engel olacak bir kesinti yaşamadı.

Bildirildiği gibi, kripto para dostu şehir Miami, Algorand blockchaini bir hava kalitesi izleme ağı oluşturmak için uygun bir platform olarak kabul etti. Algorand’ın sansasyonel büyümesi, ağın ALGO adlı yerel kripto para birimini benimsemeye devam eden yatırımcılar tarafından da kabul edildi.

Altcoin’inartan şekilde benimsenmesi, ağda oluşturulan borsalar hariç, benzersiz adreslerin toplam sayısı ile ifade edilir. Yazım sırasında, Algorand’da son 30 günde kaydedilen 1,1 milyondan fazla aktif adresle toplam 23,67 milyon adres oluşturuldu.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *