«
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten, Ders Gibi Tavsiyeler

Bitcoin, Ethereum ve Cardano gibi popüler coinlerin kayıpları yoğunlaşırken, ünlü analist Peter Brandt, yatırımcılar için bazı “tavsiyelerde” bulundu. Popüler analist Brandt’ın tavsiyelerinin ayrıntıları Kriptokoin.com’da.

4 Ünlü Analist Korkuttu: Bitcoin Düşüşü Derinleşebilir!

Bitcoin, ETH, ve Cardano için tavsiyeler

Bitcoin hakkındaki isabetli tahminleri ile ünlenen kripto analisti kripto piyasalardaki ayı piyasası için “Yüzde 85’lik düşüşleri ayı piyasası olarak görmüyorsanız, çılgınsınız ya da delisiniz ya da her ikisi de” ifadelerini kullandı. Şimdi, bu ve daha önemli bilgileri, piyasalar düşüşe geçerken kripto traderlarına aktarıyor. Cuma günü twet atan uzman, tüm kripto traderlarına zor zamanların kalıcı olamadığını, sadece sert insanların kalıcı olduğunu hatırlattı. Bu, öncü kripto para biriminin Perşembe günü kripto pazarını kanlı bir satışla yönetmesinin, %9’un üzerinde düşüş yaşamasının ve fiyatın bu çeyrekte tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkma umutlarını azaltmasının ardından geldi.

Haftalık Bitcoin Tahmini Çıktı: Bu Seviyeler Geliyor!

Analist “Sürekli olarak “yükseliş” davullarını çalan ponpon kızlar BTC yatırımcılarına büyük bir kötülük yapıyor. Düzeltmeler uzun süreli olabilir. Mesaj sürekli bir aldatmaca değil, uzun süreli dayanıklılık olabilir” ifadelerini kullanıyor. Bitcoin’i 100 Trilyon Dolarlık bir piyasa değerine ulaşana kadar elinde tutan Michael Saylor, “Bitcoin bir maratondur, bir sürat koşusu değil” diye katıldı tartışmaya. Bununla birlikte, analist Willy Woo, çok fazla insanın piyasa döngülerinin nasıl çalıştığını anlayamadığını iddia ettikten sonra Brandt’in mesajını saptırmakla suçlanıdı. Ona göre, kripto piyasası, geçmiş tarafından kör oldukları için çoğu döngü olarak düşünülmeyen daha kısa döngüler sergiliyor. Woo’ya göre, “Piyasa gelişmeye devam ediyor.”

Dolandırıcı Bu Altcoin Projesinden Çaldı

Willy Woo’nun yorumu, belki de Woo’nun duygularının sürekli olarak Bitcoin’in “yalnızca gelişiyor” olduğuna işaret ettiği göz önüne alındığında, Brandt ile iyi oturmamış gibi görünüyordu. Brandt, “Döngüleri tanımlamanın belirli bir yolunu savunmuyorum, yeni yatırımcılara daha hızlı sonuçlar ima edecek şekilde BTC dolarını teşvik edenleri azarlıyorum” dedi. “Hodling” hayranı olmayan Brandt, kripto piyasasının geleneksel türev piyasalardan kayıtsız olduğuna kuvvetle inanıyor. Brandt “Sadece tüm yutturmacaların insanların uzun vadede dayanma sabrını yıpratacağını söylüyorum. Abartmak yerine, insanları bir gecede kazanç beklememeleri konusunda uyarmalıyız” dedi.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *