«
14752247-728xauto

Bitcoin‘e haftalık grafik özelinde baktığımız takdirde bu hafta itibariyle çok sert bir düşüş yaşadığı görülüyor. Her ne kadar BTC volatil düşüşler yaşamış olsa da, son saatlerde ciddi bir toparlanma yaşaması yatırımcıların dikkatini çekti.

Halen ayı sezonlarının dip noktası olarak adlandırılan 22 bin doların altında konumlanan lider kripto para birimi, TSİ 03.00’da bu seviyeyi aşması halinde çok güzel bir haftalık kapanış yapmış olacak.

Şimdilik görünümde 22 bin doların yukarı yönlü aşılması çok zor gibi gözükse de, lider kripto para biriminin böyle bir hamle gerçekleştirmesi sektörde yeni bir boğa sezonu dahi başlatabilir.

Bitcoin haftalık grafik üzerinde görünümü

Bitcoin’de 22 Bin Dolar Kırılmazsa, Her Şey Sona Mı Erecek?

Bitcoin bu hafta 22 bin doların altında kapanış yapsa da, 2020 COVID-19 çöküşü gibi olası bir fake out ile birlikte önümüzdeki hafta yukarı yönlü bir kırılım yapabilir.

Bu seviyelerde artık ayı sezonunu sonlandırması beklenen popüler dijital varlık BTC, 200 haftalık hareketli ortalamadan alım yapan yatırımcılara yine ciddi miktarda kazan sağlayacak mı? merak konusu..

Son saatlerde Bitcoin‘in üzerindeki satıcı baskısının azaldığı dikkat çekiyor. 20.700 dolar seviyelerine kadar toparlanan lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), yeni bir boğa sezonu başlatmak için çok uygun bir seviyede gibi gözüküyor

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *