«
WhatsApp-Image-2021-09-04-at-17.42.35

Bitci Teknoloji ve Gençlerbirliği iş birliğiyle geliştirilen Gençlerbirliği Taraftar Token’ları, 6 Eylül Pazartesi günü saat 15:00’te satışa sunulacak. İki yıllık anlaşma kapsamında Bitci logoları kulüp formasında yer alacak.

Fan Token Patlamasına Bitci Damgası: Gençlerbirliği token arzını gerçekleştiriyor!

Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden Gençlerbirliği ve Bodrum merkezli Blockchain şirketi Bitci Teknoloji iş birliğiyle geliştirilen taraftar token ilk arzı pazartesi günü saat 15:00’te gerçekleşecek. Bitci.com üzerinden sadece Bitcicoin aracılığıyla alınabilecek Gençlerbirliği Taraftar Token’larına (GBSK) sahip olmak isteyen yatırımcıların, alım işlemi öncesinde cüzdanlarında yeterli miktarda Bitcicoin bulundurması gerekiyor. Gerçekleşecek ön satışta toplam 50 milyon GBSK satışa sunulurken, toplamda 100 milyon GBSK çıkarılacak. Satıştaki kişi başı üst alım limiti ise 6 bin GBSK olarak belirlendi.

Türk Altcoin Projesi Bitcicoin’den Büyük Haber! Fiyat Patladı

GBSK’nin ilk arz sonrası Bitci.com’daki listelenme tarihi, önümüzdeki günlerde açıklanacak.  TFF 1. Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Gençlerbirliği ile Bitci Teknoloji arasındaki iş birliği token arzı ile birlikte iki yıl süreli sponsorluk anlaşmasını da içeriyor. Anlaşma kapsamında Bitci logosunun Gençlerbirliği formasının kolunda yer alacağı açıklanırken, Bitci, maçlardaki reklam kullanım hakları ile stat içi LED ve board görünürlük haklarının da sahibi oldu.

Cumhuriyet ile aynı yaşta!

1923’te Ankara’da kurulan Gençlerbirliği, Cumhuriyet ile aynı yıl kurulması nedeniyle Cumhuriyet Takımı olarak da anılıyor. Kırmızıkara, Ankara Sultanisi’nde okumakta olan bir grup öğrencinin girişimleriyle kuruldu, hemen sonra Ankara Futbol Ligi’ne katıldı ve otuz dört sezon boyunca bu ligde mücadele etti. İlk ciddi başarısını 1929-30 sezonunda Ankara Futbol Ligi’nde şampiyon olarak yakalayan Gençlerbirliği, uzun süre Süper Lig’de de mücadele verdi. Süper Lig’deki en büyük başarısını ise 2002-03 sezonunu ligi üçüncü sırada tamamlayarak elde etti.

Ünlü Türk Blockchain devi Bitci Teknoloji hakkında

Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana kendi Blockchain altyapısı üzerinde dünyanın en büyük spor kulüpleri ve spor organizasyonları için taraftar token’ları geliştirmekte, bu kulüplerin ve organizasyonların Blockchain Blockchain altyapılarını oluşturmaktadır.

Bitci Teknoloji Sermayesini Yüzde 500 Artışla 100 Milyon TL’ye Yükseltti!

Bitci Teknoloji, daha önce Türkiye’de Karşıyaka Spor Kulübü, Türkiye A Milli Basketbol Takımı, Eskişehirspor, Ankaragücü, Denizlispor, NR1 ve Bursaspor; Avrupa’da ise Glasgow Rangers, McLaren Racing, İspanya Milli Futbol Takımı, Wolverhampton Wanderers, Brezilya Milli Takımı, Uruguay Milli Takımı ve MotoGP gibi dünyanın sayılı spor organizasyonlarının ve spor kulüplerinin Blockchain partnerliğini yapmaktadır.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *