«
Beşiktaş JK ile Bitci Teknoloji’den Dev Anlaşma İmzalar Atıldı!

Türk Blockchain ve kripto para piyasasının manşetlerini süsleyen bir haberler karşınızdayız. Türkiye’nin ünlü spor kulübü Beşiktaş JK, dev Blockchain şirketi Bitci Teknoloji ile sponsorluk anlaşmasına imza attı.  Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün yaptığı duyuruda, Bitci Teknoloji ile tribün ismi sponsorluğu anlaşması yapıldığı açıklandı. Anlaşma kapsamında, Vodafone Park Güney Tribünü önümüzdeki üç yıl boyunca “Bitci Tribünü” olarak anılacak. Bu önemli gelişmenin detaylarını sizler için derledik…

Beşiktaş JK ile Bitci Teknoloji el sıkıştı: Önemli anlaşmaya imzalar atıldı!

Türkiye’nin en değerli spor kulübü Beşiktaş JK, Blockchain piyasasına adım attı ve tercihi öncü Blockchain şirketi Bitci Teknoloji oldu. Yaptığı ortaklıklar ve ses getiren projelerle son döneme damga vuran Bitci Teknoloji ve Beşiktaş JK sponsorluk anlaşmasına imza attı. Galatasaray ve Fenerbahçe’den sonra Beşiktaş JK, çok konuşulacak bir anlaşmayla piyasaya girişini ilan etti. Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün resmi açıklamasına göre, dev taraftar token platformu Bitci Teknoloji ile tribün ismi sponsorluğu anlaşması gerçekleştirildi.  Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün konuya yönelik açıklamasında şu ifadeler yer alıyor:

Dünyanın öncü taraftar token platformu Bitci.com ile imzaladığımız tribün isim hakkı sponsorluğu gereğince, Vodafone Park Güney Tribünü önümüzdeki üç yıl boyunca “Bitci Tribünü” olarak anılacak. Şirketimiz ile Bitci Teknoloji A.Ş. arasında yürütülen görüşmeler neticesinde, Tribün Sponsorluğu ve sözleşme kapsamındaki diğer reklam haklarının kullanılması karşılığında 2021-2022 sezonundan başlamak üzere 3 sezon için Şirketimize toplam 5.627.000 Avro + KDV ödenmesi konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Vodafone Park Güney Tribünü, üç yıl boyunca “Bitci Tribünü” olarak anılacak

Bu ses getiren anlaşma kapsamında, Vodafone Park Güney Tribünü önümüzdeki üç yıl boyunca “Bitci Tribünü” olarak anılacak. Bu da son zamanlarda Blockchain ve kripto piyasasının gündeminde hiç düşmeyen Bitci’nin popülaritesini katlayacağı anlamına geliyor. Galatasaray ve Fenerbahçe’den sonra Beşiktaş JK’nin dev bir anlaşmayla piyasaya girmesi yatırımcılar ve sporseverlerde heyecan oluşturdu. Şimdi herkesin beklentisi BJK Token’in yakında geleceği yönünde. Kim bilir belki de yakında Beşiktaş JK ve Bitci, taraftar token projesi kapsamında da masaya oturur.

Ünlü Türk Blockchain devi Bitci Teknoloji ile tanışın!

Çağdaş Holding bünyesinde Blockchain teknolojilerinin araştırılması ve geliştirilmesi amacıyla Bodrum’da kurulan Bitci Teknoloji, 2018 yılından bu yana kendi Blockchain altyapısı üzerinde dünyanın en büyük spor kulüpleri ve spor organizasyonları için taraftar token’ları geliştirmekte, bu kulüplerin ve organizasyonların Blockchain Blockchain altyapılarını oluşturmaktadır.

Bitci Teknoloji Sermayesini Yüzde 500 Artışla 100 Milyon TL’ye Yükseltti!

Bitci , daha önce Türkiye’de Karşıyaka Spor Kulübü, Türkiye A Milli Basketbol Takımı, Eskişehirspor, Ankaragücü, Denizlispor, NR1 ve Bursaspor; Avrupa’da ise Glasgow Rangers, McLaren Racing, İspanya Milli Futbol Takımı, Wolverhampton Wanderers, Brezilya Milli Takımı, Uruguay Milli Takımı ve MotoGP gibi dünyanın sayılı spor organizasyonlarının ve spor kulüplerinin Blockchain partnerliğini yapmaktadır.

Bir Cevap Yaz

btcrehberi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *