«
b9e47fea66404e77a2dacd612eb2080c (1)

Axie Infinity fiyatı kritik bir eşikle karşı karşıya kaldı.  AXS fiyatı kritik eşiği atlatamazsa 40 doların altına düşebilir. Boğalar devreye girmeden önce AXS’in tekrar 30 dolara düşmesini beklenebilir. Altcoin için RSI göstergesi aşırı satım ile daha sonra aşırı satım.

Yatırımcılar gelecek haftaya hazırlanırken, bu hafta büyük teknoloji raporları ve yatırımcıların piyasanın Netflix’in kazançlarına verdiği tepkiye dayanarak benzer varsayımlar yapmasıyla riskli duruyor. Piyasaları gölgede bırakan bu olumsuz ruh hali ile, Axie Infinity fiyatının 30 dolara doğru daha fazla düşüşe yol açmasını ve yılın yeni bir dip seviyesini görmesi beklenebilir.

AXS fiyatı düşüş eğilimi gösteriyor

AXS fiyatı, 2022 yılındaki herhangi bir yükseliş hareketini destekleyen destek olan 44,45 doları delip geçti. Bununla birlikte daha derin bir düşüşün kapısını açtı. 2022 için yeni dip seviyeleri basılmış olsa da, aylık S2 destek seviyesi 26 Temmuz’daki en düşük seviyeyle çakışıyor. Axie Infinity 30,93 dolarla daha fazla yeni dip görebilir. Bu seviye başka bir destek testi ve Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinde, boğalardan bu seviyede bir yükseliş görmeyi bekliyoruz.

AXS/USD daily chart

Nasdaq’taki büyük teknoloji isimleri, korelasyonları göz önüne alındığında kripto para birimlerinde hâlâ yükseliş yaratma ihtimali de bulunuyor. Büyük teknoloji hisselerinden herhangi biri, Netflix’in geçen hafta bildirdiklerinin aksine sağlam ve iyi kazançlar bildirirse, yatırımcıların endişelerini giderdiğini ve fiyat hareketini 44,45 doların üzerine çıkarmasını beklenebilir. Diğer teknoloji hisse senetleri bu hafta iyi kazançlar elde ederse, başka bir sıçramayala Axie Infinity 52,00 dolar ve 60,36 dolara doğru kazançlar görebilir.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *