«
ethereum-fonlarinda-rekor-cikis

Yatırım efsanelerinden biri olan Peter Brandt, piyasa değeri olarak dünyanın en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum’un 300 dolara kadar gerileyebileceğini iddia etti.

“Şu Anda Düşmanımın Parası ile Bile Ethereum Almam”

ETH ile ilgili ayı görüşlerini vurgulamak isteyen Brandt, “düşmanının parası ile bile” Ethereum almayacağını söyledi:

“Grafik ETH için 300 dolar hedefini gösteriyor. Hedefler kutsal değildir, bazen tutarlar bazen tutmazlar, bazen de aşılırlar. Ancak şu an için düşmanımın parası ile bile ETH satın almam.”

Bilindiği üzere Cumartesi günü ETH fiyatı 881 dolara kadar gerileyerek 2020 yılının Aralık ayından bu yana en düşük seviyesine geldi.

ETH fiyatı Kasım ayında kırdığı 4.878 dolarlık rekorundan yaklaşık olarak %80 değer kaybetti.

Peter Brandt’in ayı tahmininin doğru çıkması durumunda ise mevcut seviyesinden yaklaşık olarak %70 daha değer kaybetmesi gerekiyor.

Brandt, Uzun Vadede Bir Bitcoin Boğası Olduğunu Söyledi

Bitcoin karşıtı açıklamalarıyla tepki çeken Brandt, buna rağmen uzun vadede bir BTC boğası olduğunu ve dünyanın en büyük kripto parasının önünde sonunda 500.000 dolara çıkma ihtimalini de göz ardı etmediğini söyledi.

Ünlü analist, uzun bir süredir BTC’ye aşırı bir bağlılıkla profil resimlerini “lazer gözü” olarak değiştiren ünlü kişilikleri eleştirmesiyle tanınıyor.

Brandt bu ayın başlarında ETH fiyatının daha da düşeceğine dair tartışmalı tahminler gerçekleştirmişti. Şu anki durum incelendiğinde analistin bu tahmininin tuttuğu görülüyor.

Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *