«
kripto-para-analisti-justin-bennett-bitcoinin-btc-yakinda-yukselecegini-soyledi-6H9Zst5R

Popüler bir kripto stratejisti, daha geniş kripto pazarları güç belirtileri gösterdiğinden, altcoin’ler için yoğun rallileri öngörüyor.

Analist Justin Bennett, 98.600 Twitter takipçisine tüm kripto varlıklarının (TOTAL) toplam değerine baktığını açıkladı. Bennett’e göre, TOTAL grafiği, piyasayı yaklaşık dört aydır düşüşte tutan çapraz direncini kırdı.

“Bak bu iyi işte. TOTAL.”

Kaynak: Justin Bennett

Analistin grafiğine göre, söz konusu kırılma, tüm kripto varlıklarının değerini 2 trilyon dolar seviyesinin üzerine gönderebilir. TOTAL tablosunda kırılma yaşandığında Bennett, tüm altcoin’lerin piyasa değerinin çapraz desteğinden sıçradığının altını çizdi.

“Muhtemelen düşüş için en iyi zaman değil. Altcoin’lerin piyasa değerinin doğrusal görünümü… Sonuç olarak, piyasalar makro desteğin üzerindeyken düşüş beklemek kulağa mantıksız geliyor.”  

Kaynak: Justin Bennett

Bennett ayrıca, BTC’nin diğer tüm kripto varlıklarına göre piyasa değerinin yüzdesini izleyen Bitcoin Hakimiyet endeksinin (BTC.D) çapraz desteğinden ayrıldığını da ekledi. Bennett’e göre bu hareket, yeni bir altcoin sezonunun başlangıcına, diğer bir deyişle altcoin’lerin Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiği bir döneme işaret ediyor.

“BTC.D (Bitcoin hakimiyeti) aşağı yönlü harekete başlıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde muhtemelen %39.5’e geri dönecek. 

2022 altcoin sezonuna giriş.” 

Kaynak: Justin Bennett
Bir Cevap Yaz

cahit pekeren Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *